Šai cilvēku kategorijai ir liegts apmeklēt kapsētas. Es tiešām vairākus mēnešus negāju uz turieni

Ticējumi var sniegt atbildi tam, kādēļ šai cilvēku kategorijai nevajadzētu apmeklēt kapus. Ticējumos apkopota vesela virkne mūsu senču gudrību, turklāt tie reti kad sniedz nenoderīgus ieteikumus.

Lasi vēl: 15 sākotnējās grūtniecības pazīmes, kuras sievietes mēdz nepamanīt

Ir neskaitāmi ticējumi, kas saistīti ar grūtniecēm. Tiek uzskatīts, ka bērniņa iznēsāšanas laikā nav ieteicams doties uz kapiem, turklāt tas ir diez gan saprotams ticējums. Kapi ir vieta, kur cilvēka dzīves gājums ir nonācis līdz pēdējam etapam. Grūtniecība ir kaut kas pilnīgi pretējs – tas ir jaunas dzīvības sākums.

Dzīves un nāves jēdzienu pretstats rada šaubas par sievietes klātbūtnes nepieciešamību apbedījumu vietā. Neskatoties uz to, ka dzimšana un miršana neapturami nomaina viena otru, tai sievietei, kas nēsā sevī bērniņu, kapos noteikti nevajadzētu atrasties. Centieties grūtniecības laikā izvairīties no visa, kas ir saistīts ar nāvi.

Tiek uzskatīts, ka bērnam sargeņģelis tiek dots līdz ar kristīšanas brīdi. Tas nozīmē, ka brīdī, kamēr bērns vēl atrodas mātes miesās, viņam nav sava sargeņģeļa. Šādu bērniņu pagaidām vēl sargā mātes sargeņģelis.

Vispār tiek uzskatīts, ka tieši nedzimušie bērniņi var visvairāk ciest no sliktiem spēkiem, jo viņiem ir ļoti vāja aizsardzība pret tiem. Tā ir vēl viena atbilde tam, kādēļ grūtniecei noteikti nevajadzētu atrasties kapos.

Tāpat ticējumi neiesaka rast kontaktu ar mirušiem cilvēkiem, tas nozīmē, ka grūtniecei nevajadzētu doties uz bērēm. Starp citu, centieties mazāk satraukties un vairāk domāt par savu bērniņu. Dodieties uz bērēm tikai tad, ja zināt, ka tas sniegs jums dvēseles mieru, nevis depresiju.

Centieties pieņemt faktu, ka nāve ir neizbēgama, turklāt nekā slikta tajā nav. Spēcīgi pārdzīvojumi var panākt to, ka sieviete var zaudēt bērniņu. Ja jūs uzskatāt, ka jums tas var draudēt, labāk palikt mājās.

Pievienot komentāru